Душова кабіна New Trendy Avexa Gold 100x200см золото щітковане Exk1795

- В наявності
- Код: 96521683
31 665 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Avexa Gold 100X200Cm Золотий Щітковий (Exk1795). Душова кабіна. New Trendy Avexa Gold. це відмінне поєднання. функціональності. і. естетики., які ідеально вписуються в сучасні тенденції ванних кімнат. Завдяки своєму елегантному дизайну та високій якості виконання, стає не лише практичним елементом, але й прикрасою кожної ванної кімнати. Модель ця вирізняється. прозорим склом. та. золотими фурнітурами., що надає їй розкішного характеру. Матеріали та оздоблення. Душова кабіна виконана з. загартованого скла. товщиною. 6 мм., що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Avexa Gold |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 31 665 ₴

