Душова кабіна без піддону Radaway Nes Kdj Ii 120x100см матове золото 100321209901R+100391000101

- В наявності
- Код: 164821212
39 604 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Nes KDJ II 120x100 cm Нержавіюча Золото 100321209901R+100391000101. Душові кабіни відіграють ключову роль у щоденному догляді та релаксації. Завдяки ним можна просто подбати про гігієну та комфорт під час купання. Модель. Radaway Nes KDJ II. є прикладом продукту, який поєднує. сучасний дизайн. з функціональністю, привертаючи увагу елегантним оздобленням. При виборі відповідної кабіни варто звернути увагу на ряд важливих аспектів, таких як матеріали, тип монтажу, чи додаткові функції, які можуть значно підвищити комфорт використання. Матеріали та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 75 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Nes KDJ II |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 39 604 ₴

