Душова кабіна Radaway Nes KDD B 100см матове золото 100241009901R

- В наявності
- Код: 164562139
34 512 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Nes Щіткове Золото Walk-In KDD B 100x200 Права RADAWAY. Предметом продажу є. кабіна. типу Nes Щіткове Золото "Walk-in" KDD B у правій версії,. зі склом прозорим,. з профілями кольору щіткового золота, без піддону. Кабіна складається зі складного і рухомого крила. Крила відкриваються коливально (всередину і назовні). Відкрийте серію душових кабін Nes Щіткове Золото з елегантними деталями кольору щіткового золота, які додають розкішного характеру кожній ванній кімнаті. Ідеальне виконання, сучасний дизайн і довговічність. На іншій нашій аукціоні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Nes Brushed Gold KDD B |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 34 512 ₴







