Душова кабіна Radaway Essenza Dwj 90см матовий графіт 13850139201R

- В наявності
- Код: 173929711
34 579 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: ESSENZA BRUSHED GUNMETAL DWJ. Кабіна ідеальна для інтер'єру, оформленого в індустріальному, сучасному або лофтовому стилі. Серія Essenza Brushed GunMetal акцентує на мінімалістичному дизайні та деталях сріблястого кольору, що переходить у чорний, який вирізняється своїм неповторним шармом. Переваги кабіни Essenza DWJ: Двері, що відкриваються назовні, виконані з загартованого скла товщиною 6 мм – забезпечують безпеку. Механізм підйому та опускання дверей – запобігає пошкодженню ущільнювача та гарантує тиху і безвідмовну роботу. Затискачі були врівень з поверхнею...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 200 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Essenza Brushed GunMetal DWJ |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 34 579 ₴










