Ванна Duravit STARCK 1800x800 700338000000000

- В наявності
- Код: 25662113
54 328 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна акрилова прямокутна STARCK 1800 x 800 x 460 mm, білий альпін з 2 косими спинками | DURAVIT 700338000000000. Ванна акрилова прямокутна. STARCK. від відомого виробника. DURAVIT. поєднує в собі сучасний стиль та виняткову функціональність. Її мінімалістичний та елегантний дизайн робить її ідеальною для будь-якого інтер'єру ванної кімнати, забезпечуючи при цьому високий комфорт використання. Ванна має розміри 1800 mm довжини, 800 mm ширини та 460 mm висоти, що робить її ідеальним рішенням як для великих, так і для менших ванних кімнат. Два косі спинки додатково...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см мм |
| Довжина: | 180 см мм |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Starck |
| Об'єм | 174 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 54 328 ₴





