Душовий піддон Radaway Teos F 150x90см чорний Htf1509054

- В наявності
- Код: 91076116
35 025 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Teos F душовий піддон мармуровий прямокутний 150x90 см. Сучасний прямокутний душовий піддон RADAWAY Teos F виготовлений з мармурового агломерату, що має структурну, антибактеріальну поверхню з антиковзкими властивостями. Варіант продукту. Перший бік: 150 см. Другий бік: 90 см. Колір піддону: цементний камінь. Найважливіші характеристики продукту. душовий піддон виготовлений з найвищої якості мармурового агломерату. ексклюзивний та елегантний дизайн. піддон доступний у двох кольорових варіантах: білому та антрацитовому. легкий у догляді. завдяки антибактеріальному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 150 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Teos F |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 35 025 ₴


