Душовий піддон Roca Cratos 120x70см перловий A3740L7630

- В наявності
- Код: 93867756
36 954 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
#-body [data-pb-style=TRFHOAK]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Прямокутний піддон 120x70 см ROCA CRATOS перловий A3740L7630 – Опис продукту ROCA CRATOS перловий A3740L7630 це елегантний і інноваційний душовий піддон розмірами 120x70 см, який внесе до вашої ванної кімнати атмосферу тонкого розкоші та сучасності. Цей високоякісний продукт походить від відомого іспанського бренду Roca, відомого своїми технологічними рішеннями та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Cratos |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 36 954 ₴

