Душовий піддон Roca Cratos 120x70см Cafe A3740L7660

- В наявності
- Код: 93867755
36 954 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
#-body [data-pb-style=TIN3C5V]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Прямокутний піддон 120x70 см ROCA CRATOS cafe A3740L7660 – Опис продукту ROCA CRATOS cafe A3740L7660 це унікальний душовий піддон розмірами 120x70 см, який поєднує в собі сучасний дизайн, функціональність та нестандартний колір. Це продукт відомої марки Roca, яка славиться високою якістю та інноваційними рішеннями в галузі сантехніки. Ключові характеристики та переваги...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Cratos |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 36 954 ₴

