Душовий піддон Roca Cratos 120x70см бежевий A3740L7650

- В наявності
- Код: 93867754
36 954 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
#-body [data-pb-style=IGIC8XH]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Прямокутний піддон 120x70 см ROCA CRATOS бежевий A3740L7650 – Опис продукту ROCA CRATOS бежевий A3740L7650 це стильний і надзвичайно функціональний душовий піддон розмірами 120x70 см, який внесе в кожну ванну атмосферу тепла і природної елегантності. Цей високоякісний продукт походить від відомого іспанського бренду Roca, відомого інноваційними рішеннями та увагою до деталей в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Cratos |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 36 954 ₴

