Душова кабіна New Trendy Avexa 100x200 Black EXK2670

- В наявності
- Код: 130903677
34 722 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Avexa 100x200 Black EXK2670. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи в собі елегантність, функціональність і комфорт. Вибір відповідної кабіни є ключовим для щоденного використання, а також для оформлення простору у ванній кімнаті. Душова кабіна Avexa - це відмінне рішення для людей, які шукають мінімалістичний, але водночас елегантний дизайн. Вона характеризується простотою форми та міцним виконанням, що дозволяє насолоджуватися релаксом під душем кожного дня. Матеріали та оздоблення. Вибираючи душову кабіну,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Avexa Black |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 mm мм |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 34 722 ₴










