Скляна перегородка New Trendy Smart 100x150 EXK7788

- В наявності
- Код: 182315316
42 360 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна перегородка SMART GOLD BRUSHED EXK-7788 – Шліфування, скло 8 мм. Вибір дизайнера. Модель SMART GOLD BRUSHED (110x150) як скляна перегородка пропонує елегантний вигляд і сучасні лінії, які підкреслюють характер ванної кімнати. Колір: Золотий. Обробка: Шліфування. Товщина скла: 8 мм. Скло та захист. Завдяки використаній покриттю Active Shield 2.0, скло отримує стійкість до забруднень і легко доглядається. Свобода оформлення. Цей варіант розміром 110x150 підходить для багатьох оформлень ванних кімнат. Модель Smart Gold Brushed характеризується елегантними, золотими...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Кількість частин | 2 |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла/скла | 8 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 42 360 ₴

