Душова кабіна без піддону Radaway Idea 140x90 3870440101L+3870500101R

- В наявності
- Код: 45036125
43 200 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна з однією частиною дверей Idea KDJ 140(двері)x90x200,5 (ліва або права) компанії: Пропонується душова кабіна з однією частиною розсувними дверима. Idea KDJ 140(двері)x90x200,5. у прозорому склі. Крила дверей мають розмір 140 см, стінка 90 см. Фото показує ліву версію кабіни (кабіна доступна у правій та лівій версії). Після покупки потрібно вказати обраний варіант. Продукти з серії. Idea. можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Душові кабіни з серії. Idea. є результатом дизайнерського поєднання скла з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200,5 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 43 200 ₴

