Душова кабіна без піддону Radaway Idea 150x100 101151500101R+101171000101

- В наявності
- Код: 121807047
43 265 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: IDEA KDS. Кабіни Idea - це результат дизайнерського поєднання скла з елегантними хромованими деталями – вони чудово впишуться в інтер'єр у мінімалістичному стилі, але також гармонійно поєднуватимуться зі класичним стилем. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, що складаються в пропорційну цілісність. Переваги кабіни Idea KDS: Безпечне, загартоване скло товщиною 6 мм. Система кріплення до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни. Розсувні двері – закріплені зверху на роликах, знизу на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200,5 см мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
- Ціна: 43 265 ₴

