Ванна Kaldewei Vaio Set 170x75 233400010001

- В наявності
- Код: 32214299
46 848 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaldewei Vaio Set 170x75 233400010001. Ванна. Kaldewei Vaio Set 170x75. це ключовий елемент кожної ванної кімнати, що поєднує в собі. елегантність. та. функціональність. Це прямокутне рішення забезпечує комфорт і релакс, роблячи щоденну ванну справжньою насолодою. Завдяки високій якості виконання, цей продукт чудово вписується в різноманітні інтер'єри, пропонуючи як естетику, так і практичність. Розміри та об'єм. Ванна має довжину. 170 см. , ширину. 75 см. та висоту. 43 см. , що робить її зручним рішенням для людей, які прагнуть насолоджуватися...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Kaldewei |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Vaio Set |
| Об'єм | 135 L мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Для вбудовування |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 46 848 ₴

