Душова кабіна без піддону Radaway Essenza New Black 80x80x80 3850215401R+3840515401+3840515401

- В наявності
- Код: 76181914
55 391 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УВАГА!!! Кабіна складається з дверей шириною 80 см правих та стаціонарних стінок шириною 80 см. Натисніть і перевірте нашу компанію: ESSENZA NEW BLACK KDJ+S. Душові кабіни серії Essenza New були створені з урахуванням найновіших трендів у проектуванні ванних кімнат. Усі моделі покриті покриттям EasyClean, яке в поєднанні з врівноваженими петлями зі склом допомагає підтримувати кабіну в чистоті. Це робить використання простим і приємним. Кабіни серії Essenza New за бажанням також пропонуємо з вертикальними профілями, виготовленими за технологією Chrome +,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Без піддона |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Квадратні |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 55 391 ₴

