Кутова шліфувальна машина Ryobi безщіткова RAG18BL-0 5133006532

- В наявності
- Код: 177115079
9 423 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина безщіткова Ryobi RAG18BL-0 5133006532. 5133006532. Кутова шліфувальна машина Ryobi RAG18BL-0 - це високоякісний безщітковий інструмент, який забезпечує відмінну продуктивність і довговічність. Завдяки акумуляторному живленню напругою 18V, пристрій є частиною популярної серії Ryobi ONE+, що означає, що його можна використовувати з іншими інструментами з цієї ж лінії, використовуючи ті ж акумулятори. Шліфувальна машина підтримує диски діаметром 125 мм, що забезпечує оптимальний баланс між точністю та продуктивністю, дозволяючи швидке та ефективне шліфування та різання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Марка | RYOBI |
| Мoдель | RAG18BL-0 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 9 423 ₴



