Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE496QS

- В наявності
- Код: 86283976
12 125 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE496QS. Шліфувальні та полірувальні машини є невід'ємною частиною обладнання майстерень як професійних, так і аматорських. Вони дозволяють точно шліфувати, полірувати та обробляти різноманітні матеріали, такі як метал, дерево чи пластмаси. Вибір відповідного інструмента залежить від специфіки роботи та матеріалу, який потрібно обробити. Нижче представлена кутова шліфувальна машина DeWalt DWE496QS, яка безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Універсальність та застосування. Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE496QS - це інструмент, призначений для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Додаткова інформація | Постійна швидкість обертання |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6600 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE496-QS |
| Потужність | 2600 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 12 125 ₴

