Демонтажний молот DeWalt D25899K

- В наявності
- Код: 1306591
40 274 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Функціональні характеристики. Двигун 1500 W з відмінною продуктивністю та надійністю. Ергономічна форма та швидка можливість налаштування долота в 12 позиціях навколо осі впливають на комфорт роботи. Корпус механізму удару з магнієвого сплаву гарантує високу міцність та невелику вагу. Компактна, струнка конструкція дозволяє отримати доступ до вузьких місць. Потужний механізм удару забезпечує найбільшу міцність серед конкурентів та відмінні параметри кування. Ергономічна, подовжена форма гарантує комфорт використання при будь-якому застосуванні. Модульна конструкція дозволяє швидкий доступ до основних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,5 кг |
| Мoдель | D25899K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1500 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Відбійні молоти |
| Тип схоплення | SDS-Max |
| Частота ударів | 2040 |
| Енергія удару | 25 J |
- Ціна: 40 274 ₴


