Масляний обігрівач Master DC 61

- В наявності
- Код: 59046700
85 441 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Master DC 61 - це високоякісний інфрачервоний обігрівач на дизельному або мазутному паливі. Відрізняється великою інноваційністю як візуально, так і естетично. В обігрівачі Master DC 61 використано кращий матеріал для заповнення камери згоряння - керамічне волокно. Процес згоряння був вдосконалений завдяки більшій камері згоряння, а форма паливного бака була профільована таким чином, щоб полегшити його заповнення. Променеве тепло є дуже ефективним. Обігріваються тверді тіла, а не повітря. Обігрівачі DC 61 ідеально підходять для використання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 40 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Марка | Master |
| Потужність | 0,2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Тип | Олійні нагрівачі |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 85 441 ₴

