Плафон Emibig Smart 5 чорний/білий 5xE14 EMIBIG11035

- В наявності
- Код: 131143952
8 175 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig plafon Smart 5 5xE14 чорний/білий 1103/5. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність простору. Серед різноманітних моделей, plafony вирізняються своєю універсальністю і естетикою. Чудово підходять для сучасних інтер'єрів, але також можуть додати шарму більш традиційним оформленням. Параметри освітлення. Плафон Emibig Smart 5. оснащений п'ятьма джерелами світла, що забезпечує велику потужність освітлення. Підходять лампочки з максимальною потужністю 40W кожна, що забезпечує яскраве і ефективне освітлення. Лампа працює з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Smart |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 67cm мм |
- Ціна: 8 175 ₴









