Плафон Emibig Smart 5-пунктовий чорний/прозорий 1105/5 11055

- В наявності
- Код: 129712132
8 175 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG SMART LAMPA SUFITOWA 5-PUNKTOWA CZARNA/TRANSPARENTNA 1105/5 11055. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи естетику з функціональністю. Саме вони впливають на атмосферу в приміщенні та щоденну зручність. EMIBIG SMART LAMPA SUFITOWA 5-PUNKTOWA вирізняється сучасним стилем та міцним виконанням, що робить її відмінним доповненням до будь-якої кухні чи іншого приміщення. Завдяки п'яти джерелам світла, цей продукт гарантує рівномірне та ефективне освітлення, що є особливо важливим у місцях, де...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 67cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Smart Stripe |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 67cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 175 ₴






