Лампа підлогова з абажуром Tk Lighting Walz White 5047

- В наявності
- Код: 86089767
8 346 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Lampa Walz White Mega (5047). Tk Lighting Lampa Walz White Mega (5047). це унікальний елемент оформлення інтер'єру, який поєднує в собі сучасний дизайн у стилі скандинавському та високу функціональність. Настільні лампи, такі як ця модель, не тільки забезпечують світло, але й впливають на атмосферу та стиль приміщення. Завдяки своїй естетиці, лампа чудово вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до класичних. Тип і матеріал. Презентована модель це. настільна лампа з абажуром, що додає їй унікального шліфу. Виготовлена з. металу. та. тканини, забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Мoдель | WALZ WHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 8 346 ₴

