Кінкет Maytoni Aster E14 золотий MOD007PL-08G3

- В наявності
- Код: 124438577
10 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий світильник Aster MOD007WL-01G кришталевий золотий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю Aster виготовлений з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи його користувачам радість і задоволення на багато років. Стильне поєднання кольорів золотий та прозорий лампи зробить, що лампа підійде як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріали...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD007WL-01G |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Настінні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 28cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 314 ₴



