Підвісна LED лампа Italux Lenti 18W 3000K чорна/золота PND836313SCWH

- В наявності
- Код: 186406785
10 655 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна стельова лампа LED LENTI – елегантність у теплому білому. Ідеально підходить для вітальні, кухні, їдальні, офісу чи кабінету. Чудово підходить для сучасних, мінімалістичних, гламурних і японських інтер'єрів. Ми раді, що ти потрапив до нас – місця, де якість і стиль йдуть пліч-о-пліч! Відкрий сучасну стельову лампу LENTI, яка поєднує в собі функціональність і елегантний дизайн. Завдяки гармонійному поєднанню металу, скла і пластику, а також теплому світлу LED, ця модель ідеально доповнює простори, де важливі як естетика, так і комфорт щоденного...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 133cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 10 655 ₴

