Бра Elstead Lighting Ainsley HK/Ainsley3 Bath

- В наявності
- Код: 56349706
16 219 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкові світильники. Стійкові світильники. це ключовий елемент в оформленні кожного інтер'єру, який не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та стилю. Вибір відповідного освітлення може значно вплинути на атмосферу в приміщенні, тому варто звернути увагу на елегантну модель. Ainsley. від відомого виробника. Elstead. Його унікальний дизайн в стилі. glamour. робить його відмінним вибором для тих, хто хоче внести до свого дому трохи розкоші. Елегантний дизайн і функціональність. Освітлення. Ainsley. характеризується винятковим поєднанням. металевих...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 61 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 61 см мм |
- Ціна: 16 219 ₴

