Підвісна лампа Ideallux Dora SP8 20839

- В наявності
- Код: 41945125
39 893 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideallux Dora Sp8 20839. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Чудово підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи їдальня, створюючи затишну та елегантну атмосферу. Яскравість світла. Ideallux Dora Sp8 20839. це підвісна лампа, яка оснащена. 8 джерелами світла., що забезпечує відмінне освітлення великих просторів. Кожне з джерел може мати максимальну потужність. 40W., що в поєднанні дає вражаючий світловий ефект, ідеальний для загального та декоративного освітлення. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 39 893 ₴

