Підвісна лампа Kaja Plaza E27 чорна KP12

- В наявності
- Код: 91516852
64 957 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaja Plaza E27 Czarna (Kp12). У категорії. стельових світильників. надзвичайно важливо знайти модель, яка не тільки ефективно освітить простір, але й додасть інтер'єру характеру. Стельовий світильник часто є центральною точкою приміщення, тому його вибір повинен бути добре продуманим. Ось пропозиція для любителів індустріального стилю – Kaja Plaza E27 Czarna (Kp12), яка чудово підійде для різних домашніх і офісних приміщень. Параметри світла. Підвісна лампа Kaja Plaza. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю лампочки 60W. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 167cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Plaza |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 64 957 ₴

