Підвісна LED лампа Shilo Agari 3-пунктова 5430SH

- В наявності
- Код: 131921927
70 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SHILO AGARI LED MULTI ЛАМПА ПІДВІСНА 3-ПУНКТОВА 5430SH 5430SH. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, який виконує як практичну, так і декоративну функцію. Завдяки ним ми можемо легко змінити атмосферу в приміщенні, підлаштовуючи освітлення під наші потреби. Однією з унікальних моделей є SHILO AGARI LED MULTI ЛАМПА ПІДВІСНА 3-ПУНКТОВА 5430SH 5430SH, яка вразить кожного прихильника мінімалістичного дизайну. Параметри світла. Люстра. SHILO AGARI LED MULTI. оснащена трьома джерелами світла LED, що забезпечує відповідне освітлення навіть...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 117cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 38W Вт |
| Марка | Shilo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 117cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 70 192 ₴


