Люстра Quintiesse QNCALTERSISLECG

- В наявності
- Код: 140163906
71 348 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse - (QNCALTERSISLECG). Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й характер і стиль. Люстра Quintiesse - (QNCALTERSISLECG). це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасні та гламурні акценти у своїх приміщеннях. Ця стельова лампа чудово підійде для різних інтер'єрів, додаючи їм елегантності та сучасного виразу. Параметри світла. Люстра Quintiesse - (QNCALTERSISLECG) пропонує. максимальну потужність лампочки 8W, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Лампа оснащена...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 38,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Акрил, Алюминий |
| Мoдель | CALTERS |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 71 348 ₴


