Підвісна лампа Zumaline Pure E-Clipse 2560-97 коричнева

- В наявності
- Код: 179227204
70 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline 2560-97 Pure E-Clipse Лампа Підвісна Коричнева (3902030796). Люстри. відіграють ключову роль в кожному інтер'єрі, як з точки зору функціональності, так і естетики. Zumaline 2560-97 Pure E-Clipse. вирізняється. елегантним дизайном, який безумовно приверне увагу і додасть характеру кожному приміщенню. Ключові характеристики люстр. Вибір ідеального освітлення повинен бути добре продуманим. Варто звернути увагу на кілька основних аспектів. По-перше, важливо підібрати до. стилю оформлення інтер'єру, що дозволяє досягти єдності в оформленні. Наступним...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Традиційний, Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 70 324 ₴


