Підвісна лампа Quintiesse Linara QN-LINARA-ISLE-BK

- В наявності
- Код: 140036364
77 594 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Лампа підвісна LINARA QN-LINARA-ISLE-BK. Стельові світильники відіграють ключову роль у створенні атмосфери кожного інтер'єру. Вони відповідають за основне освітлення приміщень, підкреслюючи характер простору та додаючи йому унікального шарму. Різноманітність доступних моделей дозволяє використовувати їх у різних кімнатах, від вітальні, через кухню, до спальні. Параметри світла. Лампа підвісна LINARA QN-LINARA-ISLE-BK. оснащена п'ятьма джерелами світла, що гарантує інтенсивне освітлення навіть більших просторів. Лампа підтримує лампочки потужністю до 60W з різьбленням...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 31,8см мм |
| Глибина | 30,5 см мм |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LINARA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 77 594 ₴





