Підвісна люстра Quintiesse QNKIMROSE10BNB

- В наявності
- Код: 140163922
74 130 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse - (QNKIMROSE10BNB). Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, надаючи йому відповідний характер та функціональність. Вибір відповідної люстри може повністю змінити вигляд приміщення, створюючи атмосферу, що сприяє релаксації або роботі. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Quintiesse - (QNKIMROSE10BNB), який поєднує в собі елегантність та ефективність освітлення. Ефективність освітлення. Одним з ключових аспектів кожної люстри є її здатність до ефективного освітлення простору. Quintiesse - (QNKIMROSE10BNB) пропонує аж 10...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 38,5cm мм |
| Глибина | 32,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32,5 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | KIMROSE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 117cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 74 130 ₴

