Підвісна лампа Paul Neuhaus Pure-Moto-Rise сірий 254515

- В наявності
- Код: 163713242
75 573 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Paul Neuhaus Pure-Moto-Rise Лампа підвісна Сірий/Сірий (254515). Лампа підвісна. Paul Neuhaus Pure-Moto-Rise. в сірому кольорі - це ідеальне поєднання сучасності з функціональністю, яке чудово підійде для офісу та інших робочих просторів. Освітлення - це не лише практичний елемент, але й декоративний, який надає стиль і характер інтер'єру. Варто звернути увагу на важливі характеристики цієї лампи, які можуть вплинути на рішення про її вибір. Енергоефективність. Одним з ключових аспектів, які слід розглянути при покупці лампи, є її енергетична ефективність. Модель...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 13W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Pure-Moto-Rise |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 200cm мм |
- Ціна: 75 573 ₴

