Підвісна лампа Maytoni Golden Cage Mod216PlL55G3K

- В наявності
- Код: 165923016
77 253 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Golden Cage (Mod216PlL55G3K). Підвісна лампа від Maytoni - це елегантний освітлювальний елемент, який вносить у приміщення унікальну атмосферу. Характеризується сучасним дизайном та естетикою, які чудово поєднуються в різноманітних інтер'єрах, надаючи кожному приміщенню особливого характеру. Енергоефективність. Продукт сумісний з енергоощадними лампами. LED. Клас енергетичної ефективності G вказує на стандартне споживання енергії, що може бути важливим для осіб, які планують раціональне використання енергії. У комплекті з лампою йде лампочка, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 184cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 55W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 140cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 77 253 ₴

