Ліжко континентальне vidaXL рожеве оксамит 90x200см 797630

- В наявності
- Код: 156371885
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися спокійним сном вночі! Воно забезпечує максимальний релакс і приємний сон. М'яка тканина: оксамит - це м'який, розкішний матеріал, який характеризується щільними, рівно підстриженими волокнами і гладкістю. Оксамит вирізняється м'якістю, завдяки чому є приємним на дотик. Матрац зі спіральними пружинами: кожна окрема спіральна пружина відома дуже високою якістю, забезпечуючи при цьому високий рівень міцності та адаптивності. Може ефективно поглинати шум і вібрації, спричинені ляганням і перевертанням...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Тип | Оббивна |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 19 146 ₴










