Рама ліжка з шухлядами vidaXL чорна 140x190см 3103507

- Немає в наявності
- Код: 137498161
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Додайте сучасний акцент до своєї спальні за допомогою цієї дерев'яної рами ліжка! Вона стане практичним і декоративним доповненням до вашого інтер'єру. Масивна сосна: масивна деревина - це красивий, натуральний матеріал. Сосна має просту структуру волокон, а сучки надають їй унікальний, рустикальний вигляд. Міцні рейки: виготовлені з фанери рейки забезпечують хороше розподілення ваги, завдяки чому матрац залишається на своєму місці при кожному повороті тіла під час сну. Функція зберігання: вбудовані ящики ліжка пропонують багато місця для зберігання необхідних речей,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см мм |
| Довжина: | 190см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Масив дерева |
| Розмір | 140x190 см |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Оббивна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 140см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 9 999 ₴

