Підвісна шафа Elita Moody з кошиком Cargo чорний мат 167727

- В наявності
- Код: 96849706
15 892 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Шафа під умивальник Moody 50 1S з кошиком Cargo Чорний мат. Шафа під умивальник "Elita Moody 50" в елегантному, матовому чорному кольорі. Має практичний ящик з системою soft-close і кошиком cargo, готова до монтажу ручок за уподобанням. Розміри. Ширина (см): 50. Висота (см): 54. Глибина (см): 47,1. Технічні дані. Матеріал: Ламінована плита. Обробка: Мат. Колір: Чорний. Код кольору: RAL 9005. Спосіб монтажу: підвісний. Монтаж: Зібраний. Матеріал фасаду: Ламінована лакована меблева плита. Матеріал корпусу: ламінована меблева плита. Відкрийте позачасову красу і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 54см мм |
| Глибина | 48 см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Moody |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 15 892 ₴










