Настільні колонки Dali Oberon 3 чорні 1 шт.

- В наявності
- Код: 69805720
15 603 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI OBERON. Удосконалення та розвиток продуктів є головною метою кожного інноваційного підприємства. Наша мета - забезпечити, щоб клієнт отримав найкраще, що ми можемо запропонувати, базуючись на знаннях, отриманих за роки, навичках та технологіях, надаючи найпрекрасніші музичні враження, емоції та радість. Протягом понад 35 років DALI забезпечує своїм клієнтам "Найкраще у своєму класі" звучання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб через ремесло, технологічний прогрес та спільну пристрасть до вірної, відповідної намірам творців, репродукції музики та фільмів, постійно посилювати ці...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Dali |
| Мoдель | Oberon 3 |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4,5 kg |
| Ефективність | 87 dB |
| Код виробника | 260 |
| Частотний діапазон | 47-26000 Hz |
| Конструкція | 2 смуга |
- Ціна: 15 603 ₴

