Монітор Asus 32" VP327Q 90LM09F0B01O71

- В наявності
- Код: 188854361
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Asus. Eye Care VP327Q. Монітор традиційний. EEC E. 80 см(31.5 дюйм)3840 x 2160 пікселів16:94 мсHDMI,DisplayPort,вихід для навушниківVA LCD. Asus Eye Care VP327Q Монітор традиційний. 31,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) і широким кутом огляду 178° забезпечує різкі та вражаючі зображення. Підтримує HDR-10 для підкреслення світлих і темних областей та забезпечення реалістичних візуальних вражень. Широкі можливості підключення, включаючи DisplayPort, два порти HDMI та вбудовані стереодинаміки. Технологія Adaptive-Sync забезпечує анімований контент з швидкою дією та без розривів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 7,8 kg кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Глибина з підставкою | 202mm см |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free, Low Blue Light |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | 90LM09F0-B01O71 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 36W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,3W Вт |
| Розмір пікселя | 0,182mm мм |
| Розмір екрана | 80 cm см |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | HDMI |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | 4K UHD, LED, LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергетичний клас | E |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 15 997 ₴




