Крісло-ушак Signal Lady Velvet античний рожевий

- В наявності
- Код: 90117505
16 076 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні: Колір. на вибір. Тканина. Вельвет. Основа. чотири ніжки колір венге. Гарантія. Монтаж. самостійний - легкий. Розміри крісла: Ширина крісла 83 см. Глибина сидіння 56 см. Висота крісла 101 см. Висота сидіння 41 см. Вага крісла 25 кг. Максимальне навантаження крісла 120 кг. Фото розмірів крісла: Гарантія: Виробник Signal передбачив 2-річну гарантію на крісло. Інструкція монтажу: Монтаж крісла дуже простий - триває близько 5 хвилин, достатньо закрутити ніжки. Ознайомтесь з інструкцією монтажу крісла: Інструкція монтажу крісла Lady Velvet. _breakpoint...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал | Тканина, натуральна шкіра |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Вушка |
| Колір корпусу | Венге |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 16 076 ₴


