Крісло-ушак Signal Lady Velvet Cynamonowy 11087_162905

- В наявності
- Код: 152148475
16 522 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло LADY Velvet Wenge/Cynamon зручне для салону. Пориньте в абсолютний комфорт, завдяки ідеально профільованому сидінню та високій спинці цього унікального меблю. Зручність і релакс ви тепер можете відчути на власній шкірі. Унікальна якість матеріалів і ретельне, естетичне оздоблення роблять цей мебль не лише красивим, але й міцним та довговічним. Ви можете бути абсолютно впевнені, що він буде супроводжувати вас протягом багатьох років, не втрачаючи нічого зі свого шарму. Познайомтеся з революційним поєднанням сучасної стилістики з класичним вишуканістю, яке робить цей мебль...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Вушка |
| Колір корпусу | Дуб венге, Венге |
| Цвет обивки | Жовтогарячий |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 16 522 ₴




