Чоловічий годинник Armani Exchange AX7163SET

- Немає в наявності
- Код: 173575927
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чоловічий годинник + браслет Armani Exchange AX7163SET + BOX. Комплект, який втілює сучасну мужність та позачасову елегантність. Дизайн годинника – це чиста гармонія – мінімалістичний, але виразний циферблат, точні стрілки та ідеально опрацьовані деталі, які надають йому характеру та класу. Глибокий чорний матовий фініш підкреслює його суворий, але стильний характер, створюючи неповторний аксесуар для впевненого в собі чоловіка. До комплекту додається чорний, плетений браслет з нержавіючої сталі, що є синонімом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armani Exchange |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 51 мм мм |
| Довжина браслета | 220 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | ARMANI EXCHANGE AX7163SET |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Секундомір, Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина корпусу | 45 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴

