Диван 3-місний VidaXL світло-жовтий 180см тканина

- В наявності
- Код: 162131920
15 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Диван 3-місний Світло-жовтий 180 см Оббивка тканиною 1118512. Дивани та канапи - це надзвичайно важливі елементи оснащення кожного інтер'єру, які поєднують у собі функціональність та естетику. Вибір відповідного меблювання для вітальні чи спальні має величезне значення для комфорту щоденного використання. Ці універсальні меблі не тільки пропонують місце для сидіння, але й стають центральною точкою домашнього життя, сприяючи відпочинку, зустрічам з родиною та друзями, а також моментам відпочинку після довгого дня. Тому варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, які повинні характеризувати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 107 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Цвет обивки | Жовтий |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 15 563 ₴








