Електрична канатна лебідка Msw PROCAT 500 S1000384

- В наявності
- Код: 107847799
26 495 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лебідка з підйомником крана PROCAT 500 до 500кг. MSW. Код виробника: 10060014. Електрична лебідка марки MSW. була створена для потреб торгівлі і особливо підходить для використання у великих складах або закритих приміщеннях. Лебідка оснащена міцним сталевим канатом довжиною 12 м, який витримає до 250 кг. При використанні блоку, сила тяги подвоїться до 500 кг. Це означає, що без жодних проблем можна буде транспортувати різні важкі предмети з одного місця в інше. Після застосування блоку висота підйому зменшиться вдвічі до 6 м,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSW |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 500 kg кг |
| Діаметр линви | 4,2 mm |
| Марка | MSW |
| Мoдель | PROCAT 500 |
| Потужність двигуна | 1020 W |
- Ціна: 26 495 ₴

