Підвісна шафа Cersanit Crea S924020

- В наявності
- Код: 62100804
22 821 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CERSANIT S924-020 ШАФА З УНІВЕРСАЛЬНОЮ СТОЛЕШНИЦЕЮ CREA 100 СІРИЙ МАТ. ???? Меблі для ванної CREA мають позачасову, мінімалістичну форму. Їхнє внутрішнє покриття виконане з елегантної сірої структури льону, зовні вони оброблені в 3 різних кольорових варіантах. ???? Блискучий білий, сірий мат, а може дубовий декор? Ви можете вибрати одне з трьох модних оздоблень або створити власне поєднання. ???? ??? Усі меблі в колекції CREA виконані в технології AQUASAFE, що забезпечує стійкість до вологи, а отже, високу якість і довговічність. ??? Оснащені ергономічними, безручковими...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, Плита МДФ |
| Мoдель | Crea |
| Тип | Висячі шафи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 99 см мм |
- Ціна: 22 821 ₴


