Підвісна шафа Elita Look 60см 2S дуб 167253

- В наявності
- Код: 86650677
15 642 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Look 60cm 2S Дуб (167253). Шафи та тумби під умивальники є надзвичайно важливим елементом кожної ванної кімнати, який поєднує функціональність з естетикою. Добре підібрана меблі, така як Elita Look 60cm 2S Дуб, не тільки забезпечує відповідний простір для зберігання аксесуарів для ванної, але й впливає на остаточний вигляд інтер'єру. Варто інвестувати в модель, яка задовольнить наші потреби, а також буде відповідати характеру всієї арматури. Серед широкого асортименту продукції вирізняється елегантна меблі з колекції Look, яка поєднує в собі високу якість виконання і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Look |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 15 642 ₴










