Материнська плата Msi Pro Z890-A Wifi 7E32002R

- В наявності
- Код: 182596885
22 125 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Материнська плата MSI PRO Z890-A WIFI /Z890/DDR5/SATA3/M.2/TB4/WiFi/BT/PCIe5.0/s.1851/ATX. Материнська плата MSI PRO Z890-A WIFI. Виробник: MSI. Тип: Материнські плати. Сокет процесора: Socket 1851. Підтримувані типи процесорів: Intel Core Ultra Processors (series 2). Формат плати: ATX. Чіпсет материнської плати: Intel® Z890. Кількість слотів пам'яті DDR5: 4. Максимальний обсяг пам'яті: 256 GB. Режим роботи пам'яті RAM: Dual Channel. Примітки до пам'яті RAM: Макс. частота розгону:,- 1DPC 1R Макс. швидкість до 9200+ MT/s,- 1DPC 2R Макс. швидкість до 7200+ MT/s,- 2DPC 1R Макс. швидкість до 6400+ MT/s,- 2DPC 2R Макс. швидкість до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 305 mm мм |
| Глибина | 304,8 mm мм |
| Інші особливості | Wi-Fi |
| Код виробника | 7E32002R |
| Кількість каналів аудіо | 7.1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 GB GB |
| Мoдель | PRO Z890-A |
| Підтримувані процесори | Intel |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 1x COM1, 1x DisplayPort |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4x SATA 3.0 |
| Формат плати | ATX |
| Частоти роботи пам'яті | 6400MHz |
| Ширина | 243,8 mm мм |
- Ціна: 22 125 ₴





