Підвісна шафа Comad Bella Cashmere 80см з умивальником FLY

- В наявності
- Код: 179450877
19 093 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ятайте, що цей меблевий комплект 80 см з умивальником для ванної FLY - це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке змінить ваш простір, вносячи в нього сучасний стиль і практичні рішення. Завдяки продуманій конструкції меблів, кожен елемент був спроектований з думкою про оптимізацію простору, забезпечуючи при цьому комфорт використання та естетичний вигляд. Використані високоякісні матеріали гарантують довговічність і стійкість до щоденного використання, що робить цей комплект не лише красивим, але й практичним доповненням до будь-якої ванної кімнати. Оберіть комплект FLY, щоб насолоджуватися...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, Плита МДФ, ламінована деревно-струменева плита |
| Мoдель | Bella Cashmere |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 19 093 ₴





