Підвісна шафка Roca Ella модуль боковий з кошиком Cargo 40см A857774806

- В наявності
- Код: 135139304
17 191 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Ella Модуль Боковий З Кошиком Cargo 40 См A857774806. Ванні кімнати - це ключовий елемент облаштування, який впливає на організацію простору та естетику цього приміщення. Добре підібрана модель, така як Roca Ella Модуль Боковий з Кошиком Cargo, не тільки дозволяє зберігати необхідні аксесуари, але й сприяє створенню гармонійного та стильного інтер'єру. Обираючи відповідну шафку, варто звернути увагу на функціональність та дизайн, щоб вона відповідала очікуванням користувачів і вписувалася в характер ванної кімнати. Опис продукту. Модель Roca Ella - це...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Ella |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 17 191 ₴

