Офісне крісло Halmar Calvano кабінетне темно-коричневе

- Немає в наявності
- Код: 113242760
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло CALVANO - елегантність і комфорт в одному. Виконане з високоякісного темного і світлого дерева. Ідеально підходить для будь-якої нагоди. Це елегантний і комфортний меблевий виріб, який чудово підійде як в офісі, так і в домашньому кабінеті. CALVANO - це відмінне поєднання стилю і функціональності, яке підійде для будь-якого офісного простору. Надійне виконання, увага до деталей та використання сучасних ергономічних рішень роблять його кріслом, яке задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Зовнішній вигляд. Крісло поєднує відтінки світлого і темного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см мм |
| Глибина | 73 см мм |
| Глибина сидіння | 52 см см |
| Максимальна висота сидіння | 52 см см |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Мінімальна висота сидіння | 42 см см |
| Мoдель | CALVANO |
| Колір корпусу | Багатобарвний |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 73 см мм |
| Ширина сидіння | 48 см см |
- Ціна: 9 999 ₴

